lit

Kaip greitai mokytis anglų kalbos?

Andrew Kuzmin / 06 Feb

Kaip greitai mokytis anglų kalbos?

Aš klausiausi savęs šio klausimo prieš dvejus metus (amžius 32 metai).

Pradėjusi aktyviai mokytis naujos kalbos iš pradžių, susidūriau su trimis pagrindinėmis problemomis:

  1. Gerinti žodyną ir sunkiai įsimenamų žodžių saugojimą
  2. Trūksta laiko studijuoti užsienio kalbas
  3. Kaip rasti gimtąją kalbėtoją kalbos praktikai

Norint pasiekti geresnį rezultatą, aš, kaip ir galbūt, kiekvienas kitas užsienio kalbą mokantis asmuo, turėjo išspręsti šias problemas.

Pradžioje pradėjau dažniausiai naudoti mano žodyno išplėtimą naudodamas "flash" korteles, kur vienoje pusėje rašiau žodį anglų kalba, o iš kitos pusės jo vertimas. Po poros mėnesių aš sukaupiau kelis šimtus atminties kortelių, kurios buvo nepatogu keliauti. Po to aš nusprendžiau patogiai naudoti mobilią programą, tačiau išnagrinėjusi tuo metu rinkoje esančius produktus, negalėjau rasti paprastos ir patogios programos.

Laimei, turėjau patirties kuriant programinę įrangą ir norėjau sukurti efektyvią asmeninio naudojimo priemonę. Būdamas "Android" operacinės sistemos gerbėjas, aš pats savarankiškai pradėjau kurti pirmąją LingoCard versiją savo išmaniajam telefonui, o po poros mėnesių buvo paruošta pirmoji programa su kalbos kortelėmis ir viena duomenų bazė (viena korteles). Vėliau turėjau norą kurti žodžių išraiškas ir sugebėjimą kurti duomenų bazes su dažniausiai vartojamais žodžiais. Aš pradėjau aptarti įgyvendinimo galimybes su pažįstamais profesionaliais kūrėjais. Vaikams patiko mano mintis, dėl kurios entuziastai pradėjo prisijungti prie projekto. Įgyvendinus šias naujas idėjas, nusprendėme nesustoti ir kurti keletą unikalių įrankių dviem operacinėms sistemoms: "Android" ir "iOS". Mes nemokamai praleidome mūsų programą "Google Play" ir "Apple Store".

Kaip greitai mokytis anglų kalbos

Per keletą mėnesių dešimtys tūkstančių žmonių visame pasaulyje pradėjo naudotis mūsų programa, ir mes gavome daug padėkos laiškus, klaidų nuorodas ir idėją tobulinti produktą, už kurį mes esame dėkingi. Dėl to mes sukaupėme pakankamai užduočių ir naujų idėjų vystymuisi, kad užimtų mus bent jau keletą metų.

Kai pasinerti į kalbos aplinką, jūs suprantate, kaip svarbu greitai sudaryti sakinius. Tai gebėjimas suprasti sakinius ir pagrindines frazes, dėl kurių jūsų kalbos priimtinos pokalbiui ir greitam vertimui. Todėl nusprendėme sudaryti kortas su sakiniais, frazėmis ir idiomomis. Šiuo metu galite rasti šimtus tūkstančių tokių kalbos kortelių, kuriose yra naudingų frazių ir frazių mūsų programoje.

Dirbdami su studijų laiko stokos problema, nusprendėme sukurti unikalų garso grotuvą, kuris išreikštų bet kokį tekstą ir bet kokias korteles, sukurtas tam tikru pavedimu, tuo tarpu užsienio kalbas ir jų vertimą keičiantis. Dėl to anglų kalbą galima išmokti panašiai kaip ir bet kur ir bet kada klausydamiesi muzikos. Šiuo metu šis įrankis turi galimybę klausytis apie 40-50 užsienio kalbų, priklausomai nuo naudojamo prietaiso ir platformos. Manau, kad artimiausiu metu mūsų žaidėjas galės dirbti su visomis žinomomis kalbomis.

Norėdami išspręsti vietinių garsiakalbių lokalinės praktikos nustatymo problemą, esame įsitraukę į socialinio tinklo kūrimą ir specialių algoritmų kūrimą šiai tinklui, kad kiekvienas vartotojas sujungtų su individualiu vietiniu arba ekspertu.

Dėl visų mūsų mokymosi priemonių integravimo į vieną kompleksą sukursime tarptautinę švietimo platformą, skirtą bet kokios tautybės žmonių pagalba mokytis bet kokios užsienio kalbos.