lit

Kaip rasti gimtąją kalbėtoją kalbos praktikai?

Andrew Kuzmin / 01 Feb

Kaip rasti gimtąją kalbėtoją kalbos praktikai?

Šis klausimas domina beveik kiekvieną asmenį, kuris mokosi užsienio kalbos.

Sėkmingai sukūrus pirmąsias mobiliojo LingoCard programos versijas, jos viešą vietą ir paprastą prieigą, programa sukūrė dešimtys tūkstančių vartotojų.

Ką apie kalbos praktiką? Mes pagalvojome - kodėl mes nesuderiname visų šių žmonių bendrauti gimtąja kalba ir padėti vieni kitiems.

Todėl mes turėjome idėją sukurti tarptautinę švietimo platformą, kuri išspręstų užsienio kalbos mokančių asmenų praktikos problemą, padedant jiems rasti tinkamus mokytojus.

rasti gimtąją kalbėtoją kalbos praktikai

rasti gimtąją kalbėtoją kalbos praktikai

Galbūt populiariausias tarptautinės bendravimo kalbos būdas yra anglų kalba. Remiantis statistika, daugiau nei 80% visų užsienio kalbų studentų (apie 1,5 mlrd.) Mokosi anglų kalba ir beveik kiekvienas turi kalbos praktiką.

Kur mes galime rasti daug gimtoji anglų kalbos?

Ką gimtoji kalba turi bendrauti su mumis?

Pirma, galimybė uždirbti pinigus internete. Milijonai žmonių visame pasaulyje yra pasiruošę užsidirbti pinigų internete, bendraujantys savo kalba.

Antra, daugelis anglų kalbos besimokančiųjų taip pat mokosi užsienio kalbų, ir jiems reikia užsienio kalbos, kurią mokosi. Daugelis iš jų nori išmokti kalbėti kalbą. Taigi, jūs galite padėti vieniems kitiems mokytis, vykdydami tokią veiklą, kaip 30 minučių trukmės bendravimas gimtąja kalba 30 minučių bendravimo kalba, kuria mokate.

Trečia, daugybei žmonių visame pasaulyje reikalingas internetinis švietimas ir ieškoma kitų disciplinų dėstytojų. Pavyzdžiui - matematika, muzika, nacionalinių patiekalų gaminimas, tikslieji mokslai, apskaita, programavimas, dizainas ir kt. Kiekvienas žmogus turi savo individualius įgūdžius ir talentus. Ką darytumėte, jei padėtumėte mokyti kažką kalba, kurią jie mokosi, tuo pačiu mokant kažką. Pavyzdžiui: Džesika gyvena mažame amerikietiškame mieste ir turi matematikos mokytoją, tačiau ji neturi pinigų, ir jai sunku rasti tinkamą mokytoją. Laimei, Jessica, jūs gerai žinote matematiką ir tikrai reikia rasti anglų kalbos, tačiau jūs gyvenate Rusijoje. Mūsų platforma supažindins jus su kitais, taigi galėsite mokytis nemokamai, dalydami savo žinias, net jei gyvenate priešingose ​​Žemės pusėse.

Be to, naudodamiesi mūsų programomis pokalbio ar vaizdo konferencijos metu, galite greitai kurti kalbos korteles su naujais žodžiais ir sakiniais, kurie iškart pereis prie debesies saugyklos, kad galėtumėte vėliau įsiminti ir naudoti visus mūsų įrankius.

Taigi tarptautinė švietimo platforma gali pritaikyti bet kokią disciplinę ir turime galimybę padėti daugybei žmonių visame pasaulyje.

Geriausias būdas mokytis kalbos yra visiškai pasinerti į kalbos aplinką, todėl planuojame kurti bet kurios šalies būsto paieškos priemones, galinčias bendrauti su potencialiais bendraamžiais, taip pat galimybę susirasti klases kalbų mokyklose ir planuoti keliauja.

Iš pirmo žvilgsnio mūsų idėja daugeliui gali pasirodyti nerealu, tačiau teisingai įgyvendinant ir teikiant informaciją daugeliui žmonių visame pasaulyje akivaizdu, kad tai bus naudinga.

Jei turite įdomių idėjų apie mūsų platformos kūrimą ar norite dalyvauti mūsų projekte, rašykite mums bet kuriuo metu.