est

Kuidas kiiresti õppida inglise keeles?

Andrew Kuzmin / 05 Feb

Kuidas kiiresti õppida inglise keeles?

Küsisin seda küsimust kaks aastat tagasi (32-aastaselt).

Alustades uue keele alal aktiivselt õppimist nullist, tulid mulle kolm peamist probleemi:

  1. Sõnastike täiustamine ja kõvasti mäletatavate sõnade salvestamine
  2. Võõrkeelte õppimise aja puudumine
  3. Kuidas keelt praktiseerida emakeelena

Paremate tulemuste saamiseks pidin ma, nagu ka iga võõrkeele õppijal, lahendama need probleemid.

Alguses hakkasin kasutama kõige tavalisemat sõnavara laiendamist, kasutades flash-kaarte, kus ühel pool kirjutasin sõna inglise keeles ja teiselt poolt selle tõlge. Paari kuu pärast oli mul kogunenud mitu sada flash-kaarti, mis olid väga ebamugavad. Pärast seda otsustasin mobiilisrakenduse mugavuse huvides kasutada, kuid vaatlesin sellel ajal turul olevaid tooteid, ei suutnud ma leida lihtsat ja mugavat rakendust.

Õnneks oli mul tarkvara arendamise kogemus ja ma tahtsin luua isiklikuks kasutamiseks tõhusa tööriista. Olles Android-operatsioonisüsteemi fänn, alustasin iseseisvalt minu nutitelefoni LingoCard esimest versiooni ja paari kuu jooksul oli esimene rakendus koos keelekaartide ja ühe andmebaasiga (üks kaartide komplekt) valmis. Hiljem oli mul soov teha kaarte, millel olid sõnade sõnad ja võimalus luua kõige sagedamini kasutatavaid sõnu sisaldavaid andmebaase. Ma hakkasin arutama rakendusvõimalusi tuttavate professionaalsete arendajatega. Poisid meeldisid minu ideele, mille tulemusena hakkasid entusiastid projekti juurde minema. Pärast nende uute ideede elluviimist otsustasime mitte peatada ja töötada välja mitu unikaalset tööriista kahele operatsioonisüsteemile: Android ja iOS. Oleme hostitud meie rakenduse Google Play'is ja Apple Storeis tasuta.

Kuidas kiiresti õppida inglise keeles

Mitu kuud hakkasid meie rakendused kasutama kümneid tuhandeid inimesi üle kogu maailma ning oleme saanud palju tänusõnumeid, viiteid vigadele ning ideed toote täiustamiseks, mille eest me oleme tänulikud. Selle tulemusena on meil vähemalt paar aastat hõivatud piisavalt ülesandeid ja uusi arenguvestusi.

Kui olete keelekeskkonda sukeldunud, saate aru, kui tähtis on lausete kiire loomine. See on võime mõista lauseid ja põhifraasi, mis muudavad teie kõne vastuvõetavaks vestluseks ja kiireks tõlkimiseks. Seetõttu otsustasime koostada lauseid, lauseid ja idioome. Praegu võite leida sadu tuhandeid selliseid keelekaarte, mis sisaldavad meie rakenduses kasulikke fraase ja lauseid.

Õppimisaja puudumise probleemi lahendamisel otsustasime luua ainulaadse helipleieri, mis helistaks ükskõik millise teksti ja igas konkreetses järjekorras loodud kaarte, vahelduseks väliste sõnade ja nende tõlke vahel. Selle tulemusena saab inglise keelt õppida viisil, mis sarnaneb muusika kuulamisega kõikjal ja igal ajal. Praegu on see tööriist võime kuulata umbes 40-50 võõrkeelt, olenevalt kasutatavast seadmest ja platvormilt. Ma arvan, et lähitulevikus saab meie mängija mõnel hetkel töötada kõigi tuntud keeltega.

Keeleoskuste levitamise probleemi lahendamiseks tegeleme me sotsiaalse võrgustiku loomise ja selle võrgustiku spetsiaalsete algoritmide loomisega, et ühendada iga kasutaja isikliku emakeelega või eksperdi kõnelejaga.

Kõigi meie õppevahendite üheks kompleksiks integreerimise tulemusena loome rahvusvahelise haridusplatvormi võõrkeele õppimiseks mis tahes kodakondsusega inimeste abiga.