lav

Kā ātri apgūt angļu valodu?

Andrew Kuzmin / 06 Feb

Kā ātri apgūt angļu valodu?

Es jautāju sev šo jautājumu pirms diviem gadiem (32 gadu vecumā).

Sākot aktīvi apgūt jaunu valodu no jauna, man radās trīs galvenās problēmas:

  1. Vārdu sakārtošana un grūti atmiņā saglabāto vārdu glabāšana
  2. Laika trūkums svešvalodu apgūšanai
  3. Kā atrast dzimto valodu valodas praksē

Lai sasniegtu labāku rezultātu, man, tāpat kā jebkurai citai personai, kas mācās svešvalodu, bija jāatrisina šīs problēmas.

Sākumā es sāku lietot visbiežāk sastopamo vārdnīcas paplašināšanas veidu, izmantojot flash kartes, kur vienā pusē es to uzrakstīju angļu valodā, bet otrā - tulkojumu. Pēc pāris mēnešiem es biju uzkrājis vairākus simtus zibatmiņas karšu, kas bija ārkārtīgi neērti. Pēc tam es nolēmu lietot ērtāku mobilo lietojumprogrammu, bet, pārbaudot tajā laikā pieejamos produktus, es nevarēju atrast vienkāršu un ērtu lietojumprogrammu.

Par laimi man bija pieredze programmatūras izstrādē, un es gribēju izveidot efektīvu rīku personiskai lietošanai. Būdama Android operētājsistēmas ventilators, es pats patstāvīgi sāka izstrādāt pirmo viedtālruņa LingoCard versiju un pāris mēnešus bija gatava pirmā lietojumprogramma ar valodu kartēm un viena datu bāze (viena karšu klāja). Vēlāk man bija vēlēšanās veidot kartes, kurās bija vārdu izteikumi un spēja radīt datubāzes ar visbiežāk lietotajiem vārdiem. Es sāku pārrunāt ieviešanas iespējas ar pazīstamiem profesionāliem izstrādātājiem. Puišiem patika mana ideja, kā rezultātā entuziasti sāka pievienoties projektam. Pēc šo jauno ideju ieviešanas mēs nolēmām neapstāties un izstrādāt vairākus unikālus rīkus divām operētājsistēmām: Android un iOS. Mēs esam bez maksas izvietojuši mūsu lietotni pakalpojumā Google Play un Apple Store.

Kā ātri apgūt angļu valodu

Vairākus mēnešus desmitiem tūkstošu cilvēku visā pasaulē sāka lietot mūsu lietotni, un mēs esam saņēmuši daudz pateicību vēstulēs, kļūdas pazīmes, kā arī idejas produkta uzlabošanai, par kuru mēs esam pateicīgi. Rezultātā mums ir uzkrājušies pietiekami daudz uzdevumu un jaunas attīstības idejas, kas mūs aizņem vairākus gadus.

Kad jūs iegremdējat valodu vidē, jūs saprotat, cik svarīgi ir ātri izveidot teikumus. Tā ir spēja saprast teikumus un pamata frāzes, kas padara jūsu runu par pieņemamu sarunai un ātrai tulkošanai. Tāpēc mēs nolēmām izveidot karšu ar teikumiem, frāzēm un izteicieniem. Šobrīd jūs varat atrast simtiem tūkstošu tādu valodu kāršu, kas mūsu pieteikumā satur derīgas frāzes un teikumus.

Strādājot par problēmu, kas saistīta ar mācību laika trūkumu, mēs nolēmām izveidot unikālu audio atskaņotāju, kas atskaņotu jebkuru tekstu un visas kartes, kas izveidotas īpašā secībā, vienlaicīgi mainot svešvārdus un to tulkojumu. Rezultātā angļu valodu var iemācīties tādā veidā, kas ir līdzīgs mūzikas klausīšanai jebkurā laikā un vietā. Šobrīd šim rīkam ir iespēja klausīties apmēram 40-50 svešvalodu, atkarībā no izmantotās ierīces un platformas. Es domāju, ka kādā tuvākajā nākotnē mūsu spēlētājs varēs strādāt ar visām pazīstamajām valodām.

Lai risinātu problēmu, kas saistīta ar vietējo runātāju lokalizēšanas prakses atrašanu, mēs esam iesaistījušies sociālā tīkla izveidē un īpašu algoritmu izstrādāšanā šim tīklam, lai izveidotu savienojumu katram lietotājam ar personalizētu vietējo vai ekspertu runātāju.

Pateicoties visu mūsu mācību līdzekļu apvienošanai vienā kompleksā, mēs izveidosim starptautisku izglītības platformu jebkura svešvalodas mācīšanai ar jebkādas tautības cilvēku palīdzību.