per

چگونه سریع انگلیسی را یاد بگیریم؟

Andrew Kuzmin / 06 Feb

چگونه سریع انگلیسی را یاد بگیریم؟

من خودم این سوال را دو سال پیش (در سن 32 سالگی) از خودم پرسیدم.

با شروع به طور فعال یادگیری یک زبان جدید را از ابتدا، من با سه مشکل اصلی روبرو شدم:

  1. بهبود واژگان و ذخیره سازی کلمات سخت به یاد داشته باشید
  2. فقدان زمان برای مطالعه زبان های خارجی
  3. نحوه پیدا کردن زبان مادری برای تمرین زبان

برای رسیدن به نتیجه بهتر، من، مثل هر کس دیگری که در یک زبان خارجی تحصیل کرده بود، مجبور شدم این مشکلات را حل کنم.

در ابتدا، با استفاده از کارت های فلش، از رایج ترین شیوه گسترش واژگان خود شروع به استفاده از یک کلمه کردم و در آن یک کلمه را به زبان انگلیسی نوشتم و از طرف دیگر ترجمه آن بودم. پس از گذشت چند ماه، چند صد کارت فلش جمع شده بودم که بسیار ناخوشایند بود. بعد از آن من تصمیم گرفتم از نرم افزار تلفن همراه برای راحتی استفاده کنم، اما با بررسی محصولات موجود در آن زمان در بازار، من نمیتوانستم یک برنامه ساده و مناسب برای من پیدا کند.

خوشبختانه، من دارای تجربه در حال توسعه نرم افزار بودم و می خواستم یک ابزار موثر برای استفاده شخصی ایجاد کنم. به عنوان یک طرفدار سیستم عامل Android، من به طور مستقل شروع به ساخت اولین نسخه LingoCard برای گوشی های هوشمند خود کردم و در عرض چند ماه اولین برنامه با کارت های زبان و یک پایگاه داده (یک عرشه کارت) آماده شد. بعدها، من تمایل داشتم کارت هایی با تلفظ کلمات و توانایی ایجاد پایگاه های داده ای با واژه های رایج تر داشته باشم. من شروع به بحث در مورد گزینه های اجرایی با توسعه دهندگان حرفه ای آشنا کردم. بچه ها فکر من را دوست داشتند، به عنوان یک نتیجه که علاقه مندان شروع به پیوستن به این پروژه. پس از اجرای این ایده های جدید، تصمیم گرفتیم آن را متوقف کنیم و چند ابزار منحصر به فرد برای دو سیستم عامل: Android و iOS توسعه دهیم. ما برنامه ما را در Google Play و Apple Store به صورت رایگان میزبانی کرده ایم.

چگونه سریع انگلیسی را یاد بگیریم

در طی چند ماه دهها هزار نفر در سراسر جهان از برنامه ما استفاده کردند و بسیاری از نامه های تشکر، نشانه های اشتباه و همچنین ایده هایی برای بهبود محصول که ما از آن سپاسگزاریم، دریافت کرده ایم. در نتیجه، ما وظایف کافی و ایده های جدید برای توسعه را به حداقل رسانده ایم تا چند سال دیگر اشغال کنیم.

همانطور که خودتان را در محیط زیست غوطه ور می کنید، می بینید که چقدر مهم است که بتوانید جملات را سریع ساخت کنید. این توانایی درک جملات و عبارات اساسی است که سخنرانی شما را برای مکالمه و ترجمه سریع قابل قبول می سازد. بنابراین، ما تصمیم گرفتیم کارت های حاوی جملات، عبارات و اصطلاحات را بسازیم. در حال حاضر، شما می توانید صدها هزار از چنین کارت های زبان که حاوی عبارات مفیدی و جملات در برنامه ما هستند پیدا کنید.

کار بر روی مشکل عدم مطالعه زمان، ما تصمیم به ایجاد یک دستگاه پخش صوتی منحصر به فرد است که هر متن و هر کارت ایجاد شده در یک نظم خاص صدا، در حالی که متناوب بین کلمات خارجی و ترجمه آنها. در نتیجه، زبان انگلیسی را می توان به طریقی یاد گرفت که مشابه گوش دادن به موسیقی در هر زمان و هر زمان باشد. در حال حاضر این ابزار با توانایی گوش دادن به حدود 40-50 زبان خارجی، بسته به دستگاه و پلتفرم مورد استفاده ارائه شده است. من فکر می کنم که در برخی از نقاط در آینده ای نزدیک، بازیکن ما قادر خواهد بود با تمام زبان های شناخته شده کار کند.

برای حل مشکل قرار دادن زبان مادری برای تمرین گفتار، ما در ایجاد یک شبکه اجتماعی و ایجاد الگوریتم های ویژه برای این شبکه مشارکت می کنیم تا هر کاربر را با یک سخنران بومی و تخصصی متصل کنیم.

به عنوان یک نتیجه از ادغام تمام ابزار یادگیری ما به یک مجموعه، ما یک پلت فرم آموزشی بین المللی برای مطالعه هر زبان خارجی با کمک مردم از هر ملیت ایجاد می کنیم.