est

Kuidas leida keelt emakeelena?

Andrew Kuzmin / 31 Jan

Kuidas leida keelt emakeelena?

See küsimus on huvitav peaaegu kõigile võõrkeele õppijatele.

Pärast mobiilse LingoCard rakenduse esimeste versioonide edukat väljatöötamist, mis hõlmas avalikku paigutust ja hõlpsat juurdepääsu, sai rakendus kümned tuhanded kasutajad.

Aga kuidas keelepraktika? Me mõtlesime - miks me ei ühenda kõiki neid inimesi oma emakeeltega suhtlema ja üksteist abistama.

Selle tulemusena oli meil idee luua rahvusvaheline haridusplatvorm, mis lahendaks võõrkeelsete aineõpetajate probleemi, aidates neil leida sobivaid õpetajaid.

Kuidas leida keelt emakeelena

Võib-olla kõige populaarsem rahvusvaheline suhtluskeel on inglise keel. Statistika kohaselt on inglise keelt õppivate võõrkeelte (umbes 1,5 miljard) õpilaste koguarv rohkem kui 80% ja peaaegu kõigile vajab keelepraktikat.

Kust leiame palju inglise keelt emakeelena?

Mida peavad emakeelerajad meiega suhtlema?

Esiteks võimalus raha teenida internetis. Miljonid inimesed üle kogu maailma on valmis raha teenima internetis oma emakeeles suhtlemise kaudu.

Teiseks õpivad paljud emakeelsed inglise keelt emakeelsed võõrkeeled ja nad vajavad keeleõpet võõrkeeles, mida nad õpivad. Paljud neist soovivad õppida keelt, mida sa räägid. Seega saate aidata üksteist õppida, tehes selliseid tegevusi nagu kulutades 30 minutit suhtlemiseks oma emakeeles 30-minutilise suhtluse eest keelt, mida sa õpid.

Kolmandaks vajab suur hulk inimesi üle kogu maailma veebipõhist haridust ja otsib õpetajaid teistes valdkondades. Näiteks - matemaatika, muusika, riiklike roogade valmistamine, täppisteadused, raamatupidamine, programmeerimine, disain jne. Igal inimesel on oma individuaalsed oskused ja anded. Mis siis, kui aitaksid keegi õpetada keelt, mida nad õpivad, kui samal ajal õpetatakse midagi. Näiteks: Jessica elab väikeses Ameerika linnas ja vajab matemaatikaõpetajat, kuid tal pole raha ja talle on väga raske leida õiget õpetajat. Õnneks, Jessicase jaoks teate matemaatikat hästi ja peate tõesti leidma inglise keelt kõneleja, kuid elate Venemaal. Meie platvorm tutvustab teid üksteisega ja seega saate teadmiste jagamisel tasuta õppida, isegi kui te elate Maa vastaskülgedel.

Veelgi enam, kasutades meie programme vestluse või videokonverentsi ajal, saate kiiresti luua uusi sõnu ja lauseid sisaldavaid keelekaarte, mis viivad koheselt oma pilve ladustamiseni hilisemaks meeldejätmiseks ja kasutavad seda kõigi meie tööriistadega.

Seega võib rahvusvaheline haridusplatvorm ületada mis tahes distsipliini ja meil on võimalus aidata suurt hulka inimesi kogu maailmas.

Keele õppimiseks on parim viis keelekeskkonda täielikult süvendada, nii et plaanime välja töötada vahendid elamumajanduse leidmiseks igas riigis, võimalusega suhelda potentsiaalsete toakaaslastega, samuti võime leida keelekoolides klassiruume ja planeerida reisib.

Esmapilgul võib meie idee olla paljudele ebareaalne, kuid teabe õige rakendamine ja aruandlus paljudele inimestele kogu maailmas on ilmne, et see toimib.

Kui teil on meie platvormi arendamiseks huvitavaid ideid või soovite osaleda meie projektis - kirjutage meile igal ajal.