ua

Як швидко вивчити англійську мову?

Andrei Kuzmin / 07 Feb

Як швидко вивчити англійську мову?

Я поставив собі це питання два роки тому (у віці 32 років).

Почавши активно вивчати нову мову з нуля, я зіткнувся з трьома основними проблемами:

  1. Поліпшення лексики та зберігання важко запам'ятовуваних слів
  2. Відсутність часу на вивчення іноземних мов
  3. Як знайти носіїв для мовної практики

Для досягнення кращого результату я, як і, можливо, кожна інша людина, яка вивчає іноземну мову, повинен був вирішити ці проблеми.

Спочатку я почав використовувати найпоширеніший спосіб розширення мого словникового запасу за допомогою флеш-карт, де з одного боку я писав слово англійською мовою, а з іншого – його переклад. Через пару місяців я накопичив кілька сотень флеш-карт, що було надзвичайно незручно носити. Після цього я вирішив скористатися мобільною програмою для зручності, але, оглянувши продукти, доступні на той час на ринку, я не міг знайти таку програму, яка була б простою та зручною для мене.

На щастя, у мене був досвід розробки програмного забезпечення, і я хотів створити ефективний інструмент для особистого користування. Будучи шанувальником операційної системи Android, я самостійно почав розробку першої версії LingoCard для свого смартфона, і через пару місяців була готова перша програма з мовними картками та одна база даних (одна колода карт). Пізніше я мав бажання зробити карти, які мають вимову слів, і можливість створювати бази даних з найбільш часто використовуваними словами. Я почав обговорювати варіанти реалізації зі знайомими професійними розробниками. Хлопцям сподобалася моя ідея, в результаті чого ентузіасти стали приєднуватися до проекту. Після впровадження цих нових ідей ми вирішили не зупинятися на цьому місці та розробили кілька унікальних інструментів для двох операційних систем: Android і iOS. Ми безкоштовно розмістили наше додаток у Google Play та Apple Store.

Як швидко вивчити англійську мову

Протягом кількох місяців десять тисяч людей у ​​всьому світі почали використовувати наш додаток, і ми отримали багато листів подяки, вказівки на помилки, а також ідеї щодо вдосконалення продукту, за що ми вдячні. У результаті ми накопичили достатньо завдань і нових ідей для розвитку, щоб зайняти нас принаймні на кілька років.

Потрапляючи в мовне середовище, ви розумієте, наскільки важливо швидко будувати речення. Це вміння розуміти речення та основні фрази, які роблять вашу мову прийнятною для спілкування та швидкого перекладу. Тому ми вирішили скласти картки, що містять речення, фрази та ідіоми. На даний момент ви можете знайти сотні тисяч таких мовних карт, які містять корисні фрази та речення у нашому додатку.

Працюючи над проблемою відсутності часу навчання, ми вирішили створити унікальний аудіоплеєр, який буде вимовляти будь-який текст та будь-які карти, створені в певному порядку, а також чергувати іноземні слова та їх переклад. У результаті англійська може бути вивчена у спосіб схожий на прослуховування музики будь-де та будь-коли. В даний час цей інструмент забезпечує можливість прослуховувати близько 40-50 іноземних мов залежно від використовуваного пристрою та платформи. Я думаю, що найближчим часом наш плеєр зможе працювати з усіма відомими мовами.

Щоб вирішити проблему пошуку носіїв мови для розмовної практики, ми беремо участь у створенні соціальної мережі та розробці спеціальних алгоритмів для цієї мережі, щоб з'єднати кожного користувача з індивідуальним носієм мови або експертним мовцем.

В результаті інтеграції всіх наших навчальних інструментів у один комплекс ми створимо міжнародну освітню платформу для вивчення будь-якої іноземної мови за допомогою людей будь-якої національності.