lav

Kā atrast dzimto valodu valodas praksē?

Andrew Kuzmin / 01 Feb

Kā atrast dzimto valodu valodas praksē?

Šis jautājums ir interesants gandrīz ikvienam, kurš apgūst svešvalodu.

Pēc veiksmīgas mobilās LingoCard lietojumprogrammu pirmās versijas, tās publiskā izvietojuma un piekļuves vienkāršošanas, lietojumprogramma ieguva desmitiem tūkstošu lietotāju.

Bet ko par valodas praksi? Mēs domājām - kāpēc mēs nesaista visus šos cilvēkus sazināties savās dzimtajās valodās un palīdzēt viens otram.

Tā rezultātā mums bija ideja izveidot starptautisku izglītības platformu, kas atrisinātu prakses problēmu tiem, kas māca svešvalodas, palīdzot viņiem atrast piemērotus skolotājus.

atrast dzimto valodu valodas praksē

Varbūt vispopulārākā starptautiskās komunikācijas valoda ir angļu valoda. Saskaņā ar statistiku vairāk nekā 80% no kopējā svešvalodu studentu skaita (apmēram 1,5 miljardi) mācās angļu valodā un gandrīz katram ir nepieciešama valodu prakse.

Kur mēs varam atrast daudzus angliski runājošos vietniekus?

Ko dzimtā valoda ir jāsazinās ar mums?

Pirmkārt, iespēja pelnīt naudu tiešsaistē. Miljoniem cilvēku visā pasaulē ir gatavi pelnīt naudu tiešsaistē, sazinoties savā valodā.

Otrkārt, daudzi angliski runājošie dzimtā valoda arī mācās svešvalodas, un viņiem ir nepieciešama valodu prakse svešvalodā, kuru viņi mācās. Daudzi no viņiem vēlas apgūt valodu, kuru runājat. Tādējādi jūs varat palīdzēt viens otram mācīties, veicot tādas darbības kā, piemēram, 30 minūšu izdevumu sazināšanās savā dzimtajā valodā apmaiņā pret 30 minūtēm komunikācijas valodā, kuru jūs mācāties.

Treškārt, daudziem cilvēkiem visā pasaulē ir nepieciešama tiešsaistes izglītība un viņi meklē skolotājus citās disciplīnās. Piemēram - matemātikā, mūzikā, nacionālo ēdienu gatavošanā, precīzās zinātnēs, grāmatvedībā, programmēšanā, dizainā utt. Katrai personai ir savas individuālās prasmes un talanti. Ko darīt, ja jums vajadzētu palīdzēt kādam mācīt valodu, kuru viņi mācās, kaut arī tajā pašā laikā tiek mācīts kaut kas. Piemēram: Džesika dzīvo mazā amerikāņu pilsētā un viņam vajadzīga matemātikas skolotāja, bet viņai nav naudas, un viņai ir ļoti grūti atrast pareizo skolotāju. Par laimi, Jessicai, jūs labi zināt matemātiku, un jums patiešām vajag atrast angliski runāju, bet jūs dzīvojat Krievijā. Mūsu platforma iepazīstinās jūs ar citu un tādējādi jūs varēsit mācīties bez maksas, daloties savās zināšanās, pat ja jūs dzīvojat pretējās Zemes pusēs.

Turklāt, izmantojot mūsu programmas sarunas laikā vai videokonferenci, jūs varat ātri izveidot valodu kartes ar jauniem vārdiem un teikumiem, kas nekavējoties iet uz mākoņa krātuvi, lai vēlāk saglabātu atmiņu un izmantotu ar visiem mūsu rīkiem.

Tādējādi starptautiskā izglītības platforma var būt piemērota jebkurai disciplīnai, un mums ir iespēja palīdzēt lielam skaitam cilvēku visā pasaulē.

Labākais valodas apguves veids ir pilnīgi iegremdēt valodu vidi, tāpēc mēs plānojam izstrādāt instrumentus māju meklējumam jebkurā valstī ar iespēju sazināties ar potenciālajiem radiniekiem, kā arī spēju atrast nodarbības valodu skolās un plānot ceļo.

No pirmā acu uzmetiena mūsu ideja var šķist daudziem nereāla, bet ar pareizu informācijas ieviešanu un ziņošanu lielam skaitam cilvēku visā pasaulē ir skaidrs, ka tas darbosies.

Ja jums ir interesantas idejas par mūsu platformas izstrādi vai vēlaties piedalīties mūsu projektā, rakstiet mums jebkurā laikā.