slo

Ako nájsť rodených hovorcov pre jazykovú prax?

Andrew Kuzmin / 02 Feb

Ako nájsť rodených hovorcov pre jazykovú prax?

Táto otázka zaujíma takmer každý človek, ktorý sa učí cudzí jazyk.

Po úspešnom vývoji prvých verzií mobilnej aplikácie LingoCard svojím verejným umiestnením a jednoduchým prístupom získala aplikácia desiatky tisíc užívateľov.

Ale čo jazyková prax? Mysleli sme si - prečo nezjednotíme všetkých týchto ľudí, aby komunikovali vo vlastných rodných jazykoch a pomáhali si navzájom.

V dôsledku toho sme mali myšlienku vytvoriť medzinárodnú vzdelávaciu platformu, ktorá rieši problém praxe pre tých, ktorí študujú cudzie jazyky tým, že im pomáhajú nájsť vhodných učiteľov.

nájsť rodených hovorcov pre jazykovú prax

Pravdepodobne najpopulárnejším jazykom medzinárodnej komunikácie je angličtina. Podľa štatistík viac ako 80% z celkového počtu študentov cudzích jazykov (asi 1,5 miliardy) študovalo angličtinu a takmer všetci potrebujú jazykovú prax.

Kde nájdeme veľa domorodých rečníkov angličtiny?

Čo rodičia hovoria s nami?

Po prvé, možnosť zarobiť peniaze online. Milióny ľudí po celom svete sú pripravení zarábať peniaze on-line prostredníctvom komunikácie v ich vlastnom jazyku.

Po druhé, veľa domorodých hovorcov angličtiny tiež študuje cudzie jazyky a potrebujú jazykovú prax v cudzom jazyku, ktorý študujú. Mnohí z nich sa chcú naučiť jazyk, ktorý hovoríte. Môžete si to navzájom pomôcť učiť sa prostredníctvom aktivít, ako je výdavky 30 minút na komunikáciu vo vašom materinskom jazyku výmenou za 30 minút komunikácie v jazyku, ktorý sa učíte.

Po tretie, veľké množstvo ľudí po celom svete potrebuje vzdelávanie online a hľadajú učiteľov v iných disciplínach. Napríklad - v matematike, hudbe, varení národných jedál, exaktných vedách, účtovníctve, programovaní, dizajne atď. Každý človek má vlastné individuálne schopnosti a talent. Čo keby ste pomohli niekomu učiť jazyk, ktorý študujú, zatiaľ čo sa naučia niečo súčasne. Napríklad: Jessica žije v malom americkom meste a potrebuje učiteľku matematiky, ale nemá peniaze a je pre ňu veľmi ťažké nájsť správneho učiteľa. Našťastie pre Jessiku poznáte matematiku dobre a naozaj potrebujete nájsť anglického rečníka, ale žijete v Rusku. Naša platforma vás predstaví navzájom, a tak sa budete môcť učiť zadarmo a zdieľať svoje poznatky, aj keď žijete na opačných stranách Zeme.

Navyše pomocou našich programov počas rozhovoru alebo videokonferencie môžete rýchlo vytvárať jazykové karty s novými slovami a vetami, ktoré sa okamžite dostanú do vášho úložiska v cloude pre neskoršie uloženie a používanie so všetkými našimi nástrojmi.

Medzinárodná vzdelávacia platforma sa teda môže prispôsobiť akejkoľvek disciplíne a máme príležitosť pomôcť obrovskému počtu ľudí na celom svete.

Najlepší spôsob, ako sa naučiť jazyk, je úplne ponoriť do jazykového prostredia, a preto plánujeme vytvoriť nástroje na hľadanie bývania v ktorejkoľvek krajine s možnosťou komunikácie s potenciálnymi spolubývajúcimi, ako aj schopnosť nájsť kurzy v jazykových školách a plánovanie cestuje.

Na prvý pohľad sa náš nápad môže zdajú byť nerealistickí pre mnohých, ale pri správnej implementácii a podávaní informácií veľkému počtu ľudí na celom svete je zrejmé, že to bude fungovať.

Ak máte zaujímavé nápady na vývoj našej platformy alebo sa chcete podieľať na našom projekte, napíšte nám kedykoľvek.