lit

Kalbos kortos užsienio kalbos mokymuisi

Andrew Kuzmin / 13 Jun

Kalbos kortos užsienio kalbos mokymuisi. Geriausias būdas įsiminti žodžius

Parengę kortų denį, pradedate pažvelgti į korteles, palaipsniui atmesti tai, ką jau išmokote, kol išmoksite visą denį.

Įrašius apie 10 000 naujų žodžių ir juos naudojant kalbos praktikoje, galiu parašyti istoriją apie mano procesą, kuris, tikiuosi, gali padėti jums pereiti tą patį kelią su maksimaliu efektyvumu per trumpesnį laiką ir mažiau klaidų.

Pirma, užsibrėžiau sau tikslą mokytis 500 dažniausiai vartojamų žodžių anglų kalba ir rasta dažniausiai naudojamų žodžių statistiką, sudarytą remiantis tyrimais.

Sudarius šių žodžių sąrašą, aš pradėjau kurti popierines kalbos korteles, padalyti į denius ir išmokti juos.

Kai tikslas buvo pasiektas, supratau, kad už padorų anglų kalbos žinojimą reikia žinoti bent 5000 skirtingų žodžių.

Akivaizdu, kad negalima naudoti kelių tūkstančių popierinių kortelių, man paskatino sukurti patogią mobilią programą šiam tikslui pasiekti.

Norint nustatyti didžiausią rezultatą, reikėjo nustatyti pagrindines funkcijas. Todėl, prieš pradėdama kurti programą, sukūriau visą funkcijų ir reikalingų priemonių sąrašą:

 1. Gebėjimas kurti ir saugoti neribotą kortelių skaičių
 2. Archyvas, kaip saugoti ir analizuoti išmokstamos medžiagos tūrį
 3. Galimybė atsisiųsti bet kokius duomenis iš tekstinių dokumentų su automatinio kortelių kūrimo funkcija, kad būtų sukurta jūsų mokomoji medžiaga
 4. Automatinis visų kortelių išreikštas norimas užsakymas, reguliuojamas pasikartojimo dažnis ir funkcijos naudoti garso grotuvą, kad bet kuriuo metu išklausytumėte medžiagą.
 5. Teminių duomenų bazių kūrimas įvairiais gyvenimo aspektais
 6. Kalbos kartografavimo su vaizdais kūrimas, siekiant sukurti asociacijas su vaizdais
 7. Operacija be interneto ir lėktuvo režimu
 8. Debesis saugykla visiems sunkiai įsimenamus žodžius
 9. Naudojimo paprastumas
 10. Suplanuotos dienos užduotys, skirtos žodžių įsimintinimui
 11. Pranešimai apie suplanuotus pratybas
 12. Konfigūruojama žodžių rūšiavimo tvarka
 13. Kortų perkėlimas į duomenų bazes
 14. Gebėjimas mokytis užsienio kalbų ir kelių kalbų vienu metu

Nustatę tikslus pradėjau aktyviai kurti naują produktą.

Turėdama mažai patirties kurdama "Android" operacinės sistemos programas, aš pradėjau dirbti su pirmąja "LingoCard" versija savo išmaniajam telefonui, o po poros mėnesių buvo paruošta pirmoji mobili programa su kalbos kortelėmis ir viena duomenų bazė (viena korteles). Norėdami sukurti sudėtingesnes priemones, pradėjau aptarti įgyvendinimo galimybes su profesionaliais kūrėjais, kuriuos žinojau. Vaikams patiko mano mintis, todėl entuziastai pradėjo prisijungti prie projekto. Įgyvendindami savo idėjas, nusprendėme nesustoti ir sukurti keletą unikalių įrankių dviem operacinėms sistemoms: "Android" ir "iOS". Mes nemokamai praleidome mūsų programą "Google Play" ir "Apple Store".

kalbos kortos

Kelis mėnesius dešimtys tūkstančių žmonių visame pasaulyje pradėjo naudoti mūsų programas be jokių mokesčių, gavome daugybę padėkos laiškų, klaidų nuorodų ir pasiūlymų, kaip tobulinti produktą, kurį mes esame. dėkingas. Todėl mes turime daug užduočių ir naujų idėjų.

Kai pasinerti į kalbos aplinką, suprantama, kad reikia greitai formuluoti sakinius. Tai yra sakinių ir pagrindinių frazių supratimas, dėl kurio jūsų kalba priimama pokalbiui ir greitam vertimui. Todėl buvo nuspręsta kaupti korteles su sakiniais, frazėmis ir idiomis. Dabar mūsų programose galite rasti šimtus tūkstančių kalbos kortelių su daugybe žodžių ir įvairių sakinių.

Visose mūsų programose naudojamų kalbų kortelių nėra apribojimų, kad galėtumėte pridėti tekstą, todėl jūs galite sukurti kortelę su mėgstamos dainos žodžiais ar paragrafais iš mėgstamiausių knygų. Pridėjus daug teksto, galite slinkti aukštyn arba žemyn ir klausytis su kalbos sintezatoriumi.

Mokomieji kortelės yra mokomos dviem režimais:

 1. Kortų režimo sąrašas, kuriame vienu metu galite matyti visas korteles ir slinkite duomenų bazę aukštyn / žemyn. Kiekvieną kortelę galima iškreipti tiesiai iš sąrašo palietę mygtuką apversti.
 2. Atviras kortelės režimas. Čia galite atidaryti kortelę visą vaizdą su dideliu teksto turiniu ir perbraukite visas korteles į kairę / į dešinę. Šiame režime taip pat galima redaguoti korteles, siųsti juos į aktyvią ir ištirtą duomenų bazę. Taip pat galima pritvirtinti nuotraukas ir nuotraukas į atminties kortelę, kad būtų sukurta asocijuotų "vaizdinių vaizdų". Kiekviena kortelė yra perkelta į kitą pusę tiesiog palietus bet kurioje teksto lauko vietoje.

Programų meniu rasite daugybę skirtingų mokymo režimų nustatymų.

Kalbant apie studijų laiko stokos problemą, nusprendėme sukurti unikalų garso grotuvą, kuris bet kokiu būdu balsuos bet kokį tekstą ir bet kokias sukurtas korteles, pakeisdamas užsienio kalbos žodžius ir jų vertimą. Kaip rezultatas, užsienio kalbos mokymasis gali būti panašus į muzikos klausymą bet kur ir bet kada. Dabar šis įrankis yra įdiegtas su galimybe klausytis apie 40-50 užsienio kalbų, priklausomai nuo naudojamo prietaiso ir platformos. Manau, po kurio laiko mūsų žaidėjas dirbs su visomis žinomomis planetos kalbomis.

Taip pat gali būti svarbu įsiminti žodžius, pavyzdžiui, abėcėlės tvarka, atvirkščiai abėcėlės tvarka, atsitiktinai, temose ir pan.

Jūs galite mokytis bet kokio 67 užsienio kalbų derinio su mūsų įrankiais. Visi jūsų atminties kortelės saugomos debesies centre, todėl galite keisti įrenginius, jums tiesiog reikia prisiminti savo el. Pašto adresą ir slaptažodį.

Netolimoje ateityje planuojame kurti priemonę, skirtą gimtojančių kalbėtojų paieškai ir vaizdo konferencijų funkcijai, kuriant pokalbį ar pamoką galite kurti naujas kalbines korteles.

Be to, naudodamiesi savo kortelėmis, galite išmokti žodžių ar sakinių teisingą išraišką. Norėdami tai padaryti, mes įgyvendiname ir kuria priemones, turinčias kalbos atpažinimo būdus, kurie klausys jūsų išraiškos ir parodys jūsų klaidas.

Leitnerio sistemos naudojimas.

"Leitner" sistema yra plačiai naudojamas būdas efektyviai panaudoti vokų kalbos, kurią 1970-aisiais pasiūlė vokiečių mokslo žurnalistas Sebastianas Leitneris.

Tai paprastas tarpinio kartojimo principo įgyvendinimas, kai kortelės peržiūrimos vis dažniau.

Šiuo metodu korteles suskirstomos į grupes pagal tai, kaip mokinys žino kiekvieną iš Leitner mokymosi laukelio. Besimokantys bando prisiminti sprendimą, parašytą ant kortelės. Jei jie pavyks, jie siunčia kortelę į kitą grupę. Jei jie nepavyks, jie siunčia jį atgal į pirmąją grupę. Kiekviena sekanti grupė turi ilgiau laiko, kol besimokantysis privalo perskaityti korteles. Šis metodas gali būti naudojamas tiek užsienio kalbos žodžių mokymui, tiek kitos informacijos išsaugojimui.

Leitner sistemą galėsite naudoti mūsų programoje. Flashcards gali būti perkeltas į kelias grupes. Pavyzdžiui, įkeliami mokomoji medžiaga į programą arba tiesiog pasirinkite paruoštą žodyną, tada, kai perkeliate per korteles, galite jas perkelti į "ištirtą" duomenų bazę, palikti juos į denio, jei negalėsite iš karto prisiminti juos arba perkelti sunkiausius žodžius į aktyvią duomenų bazę. Tada pirmiausia išmoksite į aktyvią duomenų bazę, tada pasirenkate, o laikas nuo laiko peržiūrėkite įgytą medžiagą tirtoje duomenų bazėje.

Mūsų smegenys nesupranta, kodėl reikia prisiminti daugybę naujų žodžių ir nuolat bando atsikratyti nereikalingos informacijos. Norėdami išspręsti šią problemą, mes turime tiesiog įtikinti smegenis tai padaryti. Įsivaizduokite, kad norėdami prisiminti tūkstantį naujų žodžių, turite sukurti keletą šimtų tūkstančių ar net milijonų naujų nervinių jungčių į galvą! Dėl to mes tikrai taptume protingesni.

Norint pasiekti šiuos tikslus, mes kurdami savo unikalią programinę įrangą, kurią galima palyginti su įrenginiu, kuriant naujus nervinius ryšius smegenyse - jūs turite pasirinkti tinkamą medžiagą ir stengtis pasiekti geriausią rezultatą.