ua

Як знайти носіїв для мовної практики?

Andrei Kuzmin / 02 Feb

Як знайти носіїв для мовної практики?

Це питання цікавить практично кожну людину, яка вивчає іноземну мову.

Після успішного розвитку перших версій мобільної програми LingoCard, та її публічного розміщення завдяки простоті доступу програма отримала десятки тисяч користувачів.

Але як щодо мовної практики? Ми подумали – чому б нам не об’єднати всіх цих людей, щоб дати можливість спілкуватися на рідних мовах і допомагати один одному.

В результаті в нас з'явилась ідея створення міжнародної освітньої платформи, яка вирішить проблему практики для тих, хто вивчає іноземні мови, допомагаючи їм знаходити підходящих викладачів.

знайти носіїв для мовної практики

Можливо, найбільш популярною мовою міжнародного спілкування є англійська мова. За статистикою, понад 80% загальної кількості студентів іноземних мов (близько 1,5 млрд.) вивчають англійську мову, і майже всім потрібна мовна практика.

Де ми можемо знайти багато носіїв англійської мови?

Навіщо потрібно носіям мови спілкуватися з нами?

По-перше, можливість заробляти гроші в Інтернеті. Мільйони людей у ​​всьому світі готові заробляти гроші в Інтернеті, спілкуючись рідною мовою.

По-друге, багато носіїв англійської також вивчають іноземні мови, і вони потребують мовної практики на тій мові, яку вони вивчають. Багато з них хочуть вивчити мову, якою ви говорите. Таким чином, ви можете допомогти один одному навчатися, виконуючи такі завдання, як 30 хвилин спілкування на рідній мові в обмін на 30 хвилин спілкування на мові, яку ви вивчаєте.

По-третє, величезна кількість людей у ​​всьому світі потребує онлайн освіти та шукає вчителів інших дисциплін. Наприклад – в математиці, музиці, приготуванні національних страв, точних науках, бухгалтерії, програмуванні, дизайні тощо. Кожна людина має свої власні індивідуальні навички та таланти. А що якби ви могли допомогти комусь із мовою, яку вони вивчають, одночасно навчаючись чомусь з іх допомогою. Наприклад: Джессіка живе в маленькому американському місті і потребує вчителя математики, але у неї немає грошей, і їй дуже важко знайти потрібного вчителя. На щастя, для Джессіки, ви знаєте математику добре, і вам дійсно потрібно знайти носія англійської, але ви живете в Росії. Наша платформа познайомить вас один з одним і, таким чином, ви зможете вільно навчатися, ділитися своїми знаннями, навіть якщо ви живете на протилежних сторонах Землі.

Крім того, використовуючи наші програми під час бесіди або відеоконференції, ви можете швидко створювати мовні картки з новими словами та реченнями, які миттєво перейдуть у ваш хмарний накопичувач для подальшого вивчення та використання з усіма нашими інструментами.

Таким чином, міжнародна освітня платформа може масштабуватись до будь-якої дисципліни, і ми маємо можливість допомогти великій кількості людей у ​​всьому світі.

Найкращий спосіб вивчити мову полягає в тому, щоб повністю зануритися в мовне середовище, тому ми плануємо розробити інструменти для пошуку житла в будь-якій країні з можливістю спілкування з потенційними сусідніми друзями, а також вмінням знаходити заняття в мовних школах та плануванні подорожі.

На перший погляд, наша ідея може здатися нереалістичною для багатьох, але з правильною реалізацією та поданням інформації великій кількості людей у ​​всьому світі очевидно, що це буде працювати.

Якщо у вас є цікаві ідеї щодо розробки нашої платформи або ви хочете взяти участь у нашому проекті - напишіть нам у будь-який час.