heb

כרטיסיות - כרטיסי שפה ללימוד שפה זרה

Andrew Kuzmin / 08 Jun

כרטיסיות ללימוד שפה זרה הן השיטה הפשוטה והנפוצה ביותר ללימוד עצמי. לצד אחד יש מילה קשה, ולצד השני יש משמעות או תרגום.

לאחר ציור של חפיסת קלפים, אתה מתחיל להסתכל על הקלפים, בהדרגה לשים בצד מה שכבר למדת, עד שלמדת את הסיפון כולו.

לאחר ששיננתי כ -10,000 מילים חדשות והשתמשתי בהן בתרגול השפה, אני יכול לכתוב סיפור על התהליך שלי, שאני מקווה שיעזור לכם לחצות את אותו נתיב עם יעילות מקסימלית, תוך זמן קצר יותר ועם פחות שגיאות.

ראשית, הגדרתי לעצמי את המטרה של לימוד 500 המילים הנפוצות ביותר באנגלית ומצאתי את הנתונים הסטטיסטיים של המילים הנפוצות ביותר, הידור מבוסס על מחקר.

לאחר הידור רשימה של מילים אלה, התחלתי ליצור כרטיסי שפה נייר, לחלק אותם לסיפונים וללמוד אותם.

כאשר המטרה הושגה, הבנתי כי עבור ידע הגון של אנגלית, אתה צריך לדעת לפחות 5,000 מילים שונות.

חוסר האפשרות הברורה של שימוש בכמה אלפי כרטיסי נייר דחף אותי לפתח יישום סלולרי נוח למטרה זו.

היה צורך לקבוע את פונקציות המפתח כדי להשיג את התוצאה המקסימלית. לכן, לפני תחילת הפיתוח של היישום, אני מלוקט רשימה מלאה של פונקציות וכלים הנדרשים:

 1. היכולת ליצור ולאחסן מספר בלתי מוגבל של כרטיסים
 2. ארכיון לאחסון וניתוח נפח החומר הנלמד
 3. היכולת להוריד את כל הנתונים ממסמכי טקסט עם הפונקציה של יצירה אוטומטית של כרטיסים כדי להפוך את החומר החינוכי שלך
 4. השבעה אוטומטית של כל הכרטיסים בסדר הרצוי, עם קצב החזרה מתכוונן פונקציות של שימוש בנגן השמע להקשיב חומר למד בכל עת
 5. יצירת מסדי נתונים תמאטיים על היבטים שונים של החיים
 6. יצירת כרטיסיות שפה עם תמונות כדי ליצור אסוציאציות עם חזותיים
 7. מבצע ללא אינטרנט ובמצב מטוס
 8. ענן אחסון עבור כל קשה לזכור מילים
 9. פשטות השימוש
 10. תרגילים יומיים להתאמה אישית לשנן מילים
 11. הודעות על תרגילים מתוזמנים
 12. להגדרה מיון מילה מילה
 13. העברת כרטיסים למאגרי מידע
 14. היכולת ללמוד שפות זרות וכמה שפות בו זמנית

לאחר שנקבע את המטרות, התחלתי פעיל ליצור מוצר חדש.

לאחר ניסיון קטן בפיתוח יישומים עבור מערכת ההפעלה אנדרואיד, התחלתי לעבוד על הגירסה הראשונה של LingoCard עבור הטלפון החכם שלי, בעוד כמה חודשים היישום הנייד הראשון עם כרטיסי שפה מסד נתונים אחד (סיפון אחד של קלפים) היה מוכן. כדי לפתח כלים מורכבים יותר, התחלתי לדון אפשרויות יישום עם מפתחים מקצועיים ידעתי. החבר 'ה אהבו את הרעיון שלי, וכתוצאה מכך החלו חובבים להצטרף לפרויקט. לאחר יישום הרעיונות שלנו, החלטנו לא להפסיק ולפתח כמה כלים ייחודיים יותר עבור שתי מערכות הפעלה: אנדרואיד ו- iOS. אירחנו את האפליקציה שלנו ב- Google Play וב- Apple Store בחינם.

כרטיסיות

במשך מספר חודשים, עשרות אלפי אנשים ברחבי העולם החלו להשתמש ביישומים שלנו ללא תשלום, קיבלנו מכתבי תודה רבים, סימנים של טעויות, מכתבים והצעות כיצד לשפר את המוצר, שעבורו אנו אסיר תודה. כתוצאה מכך, יש לנו מספר רב של משימות ורעיונות חדשים.

כפי שאתה לטבול בסביבת השפה, מגיע ההבנה של הצורך ביכולת לגבש במהירות משפטים. זוהי ההבנה של משפטים וביטויים בסיסיים שהופך את הדיבור שלך מקובל לשיחה ותרגום מהיר. לכן, הוחלט לאסוף כרטיסים עם משפטים, משפטים וניבים. עכשיו, ביישומים שלנו אתה יכול למצוא מאות אלפי כרטיסי שפה עם חבורה של מילים ומשפטים שונים.

כל כרטיסי השפה ביישומים שלנו אין כל הגבלה על הוספת טקסט, כך שניתן ליצור כרטיסיות עם מילים השיר האהוב עליך או פסקאות מהספרים האהובים עליך. לאחר הוספת הרבה טקסט, אתה יכול לגלול למעלה או למטה ולהקשיב עם סינתיסייזר דיבור.

כרטיסיות זמינות לאימון בשני מצבים:

 1. רשימה של מצב כרטיסים, שבו אתה יכול לראות את כל הכרטיסים בבת אחת וגלילה את מסד הנתונים למעלה / למטה. כל כרטיס יכול להיות היפוך ישירות מהרשימה על ידי הקשה על כפתור להעיף.
 2. מצב כרטיס פתוח. כאן תוכל לפתוח את הכרטיס בתצוגה מלאה עם תוכן טקסט גדול ולהחליק את כל הקלפים שמאלה / ימינה. במצב זה, ניתן גם לערוך קלפים, לשלוח אותם למסד נתונים פעיל ולמד. ניתן גם לצרף תמונות ותמונות אל flashcard ליצור אסוציאטיבית "תמונות חזותיות". כל כרטיס הוא התגלגל לצד השני פשוט על ידי הקשה בכל מקום בשדה הטקסט.

בתפריט היישום, תוכל למצוא הגדרות רבות עבור מצבי אימון שונים.

כשעבדנו על בעיית חוסר הזמן ללמוד, החלטנו ליצור נגן אודיו ייחודי שישמיע כל טקסט וכל כרטיס שנוצר בכל סדר, ויחליף בין מילים זרות לתרגום. כתוצאה מכך, שפה זרה ניתן ללמוד באופן דומה להקשיב למוזיקה בכל מקום ובכל עת. עכשיו כלי זה מיושם עם אפשרות להקשיב כ 40-50 שפות זרות, בהתאם למכשיר פלטפורמת בשימוש. אני מאמין כי לאחר זמן מה השחקן שלנו יעבוד עם כל השפות הידועות של הפלנטה.

זה יכול להיות חשוב גם לשנן מילים, למשל, בסדר אלפביתי, בסדר אלפביתי הפוך, באופן אקראי, בנושאים, וכו '

אתה יכול ללמוד כל שילוב של 67 שפות זרות עם הכלים שלנו. כל כרטיסיות שלך מאוחסנים בשרת ענן, כך שתוכל לשנות מכשירים, אתה רק צריך לזכור את הדוא"ל והסיסמה שלך.

בעתיד הקרוב, אנו מתכננים לפתח כלי חיפוש עבור דוברות ופונקציה של ועידת וידאו, שבאמצעותה ניתן ליצור כרטיסי שפה חדשים במהלך השיחה או השיעור.

בנוסף, בעזרת כרטיסיות שלנו אתה יכול לתרגל את ההגייה הנכונה של מילים או משפטים. כדי לעשות זאת, אנו מיישמים ומפתחים כלים עם זיהוי דיבור אשר יקשיב להגייה שלך ולהראות את הטעויות שלך.

שימוש במערכת של לייטנר.

מערכת לייטנר היא שיטה נפוצה בשימוש יעיל באמצעות כרטיסיות שהוצע על ידי העיתונאי המדע הגרמני סבסטיאן לייטנר בשנות ה -70.

זהו יישום פשוט של העיקרון של חזרה על רווחים, שבו כרטיסי נבדקים במרווחים הולכים וגדלים.

בשיטה זו כרטיסיות מסודרים לקבוצות לפי כמה טוב הלומד יודע כל אחד בתיבה למידה של Leitner. הלומדים מנסים להיזכר הפתרון נכתב על flashcard. אם הם יצליחו, הם שולחים את הכרטיס לקבוצה הבאה. אם הם נכשלים, הם שולחים אותו בחזרה לקבוצה הראשונה. לכל קבוצה מצליחה יש עוד פרק זמן ארוך עד שהלומד נדרש לבחון מחדש את הקלפים. שיטה זו יכולה לשמש הן ללימוד המילים של שפה זרה, והן לשינון מידע אחר.

תוכל להשתמש במערכת Leitner עם היישום שלנו. כרטיסיות ניתן להעביר במספר קבוצות. לדוגמה, אתה טוען את החומר הכשרה לתוך יישום או פשוט לבחור מילון מוכן, אז כמו שאתה עובר דרך הקלפים, אתה יכול להעביר אותם למסד הנתונים "למד", להשאיר אותם על הסיפון אם אתה לא יכול מיד זוכר אותם, או להעביר את המילים הקשות ביותר למסד הנתונים הפעיל. אז אתה לומד תחילה את מסד הנתונים הפעיל, ולאחר מכן נבחר מעת לעת, לשנות את החומר למדו במסד הנתונים למד.

המוח שלנו לא מבין למה הוא צריך לזכור מספר רב של מילים חדשות וכל הזמן מנסה להיפטר מידע מיותר. כדי להתגבר על בעיה זו, אנחנו צריכים ממש להכריח את המוח לעשות את זה. רק לדמיין את זה כדי לזכור אלף מילים חדשות, אתה צריך ליצור כמה מאות אלפי או אפילו מיליוני קשרים עצביים חדשים בראש שלך! כתוצאה מכך, אנחנו בהחלט להיות חכם יותר.

כדי להשיג מטרות אלה, אנו מפתחים את התוכנה הייחודית שלנו שניתן להשוות נול ליצור קשרים עצביים חדשים במוח - אתה רק צריך לבחור את החומר הנכון ולשים את המאמץ כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר.